FlashOkey.Com Neden Açılmıyor


FlashOkey.Com Neden Açılmıyor

Son dönemlerde okey sitelerine bir saldırı durumu hakim gözlemlediğimiz kadarı ile ki bizim de birçok okey ile alakalı sitemize saldırı yapılmıştır ve ddos korumalı sağlam sunucularımız bulunduğu için bu saldırılardan fazla etkilenmedik.

Fakat biz de site sahibinin açıklamasına başladığı gibi üzülerek söylüyoruz ki en begendiğimiz flash okey sistemlerinden flashokey.com bi süre önce bir saldırıya maruz kalmış ve kullanıcı bilgilerinin bi kısmını kaybetmiş fakat tabi bu site bidaha açılmayacak anlamına gelmiyor site sahibininde bildirdiği gibi ellerinden gelenin en iyisini yapıp sunucularınıda değiştirip sitelerini tekrar açacaklarını beyan etmişler.

Ücretli üyelikleriniz veya kredileriniz hakkında da endişe etmenize gerek olmadığı bu kredilerin geri yüklenecegi ilgili kayıtların da ellerinde mevcut olduğunu söylemişler.

Tekrardan geçmiş olsun diyorum flashokey.com yani nevgame sahibine kişisel olarak çok memnun olduğum www.cesur.net ile görüşmesini tavsiye ediyorum saldırılara karşı en iyi performansı staminus sunucularının türkiye bayisi olan cesur.net den alabilcegini düşünüyorum.Firma sahibi bahadır bey de gayet işinin ehli ve internetin gelişimini destekleyici bir kişi.

FlashOkey.com Orjinal Kapanma Duyurusu:

DİKKAT:
 

Üzülerek belirtmek isteriz ki; Sunucularımızın maruz kaldığı daha önce karşılaşmadığımız türden bir yoğun saldırı sonucunda,
sunucumuzdaki verilerimiz ve güncel yedeklerimiz kurtarılamaz derecede hasar görmüştür.
Bu nedenle sağlam durumda olan en son yedeğimiz yayında olacaktır.
Bununla birlikte son 2 ay içerisindeki yapılan tüm kredi yüklemeleri hesaplara yeniden yüklenecektir.
Yüklenilecek kredi ile Özel masa ve Gold üyeliklerinizi tekrar alabilirsiniz.
Eğer hesabınıza giriş yapamazsanız veya puanınızda bir yanlışlık var ise bize “Sorun Bildirme” sayfasından sorunu detaylı bir biçimde bize bildiriniz.
Bu tarz saldırıların bir daha sitemizi etkilememesi için yüksek korumalı sunucuya geçiş yaptık.
Siz değerli üyelerimizle bu sorununda üstesinden geleceğiz ve bu sorunu telafi etmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Sitemizde çalışmalar sürmektedir önümüzdeki saatlerde tekrar hizmetinizde olacağız.
 

Yaşanılan  sorun nedeniyle özür dileriz.

FlashOkey.com

230 views

Okunma 230

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. admin diyor ki:

    an itibari ile flashokey.com tekrar yayındadır. rumuzlarınızla alakali sorunları http://flashokey.com/sorunbildir/ adresinden bildiriniz.

Yorum Yapabilirsiniz

Son Yazılar FriendFeed
okey oyna
okey indir
facebook okey
reklam

Tavsiye Bağlantılar